Tweede Hestagaman open outdoor, Middenbeemster. Programma en startlijsten staan online


Onze tweede open outdoor wedstrijd van 2013 wordt wederom gehouden op de mooie locatie van LR & PC Beemster Ruiters in de Middenbeemster.
Inschrijven gaat via www.tolt.nl.

Programma:
T8Y 10.00 uur
T8   10.05 uur
T7Y 10.30 uur
T7    10.40 uur
T6 10.55 uur
T5 11.05 uur
T3 11.20 uur

Pauze
11.35 uur tot 12.30 uur

V5Y 12.30 uur
V5    12.45 uur
V3 13.45 uur
V2 14.35 uur

Bierproef: 15.00 uur in de binnenbak
16.00 uur Prijsuitreiking in de Kantine

Startlijsten:
T8Y Tölt
01 01 R RE 008 Claudia Schermer - Vaskur frá Auðsstöðum
02 01 R BL 023 Robin Snoek - Fjalar fra Skalafelli

T8 Tölt
01 01 R RE 029 Judith Bruin - Lóðinn
02 01 R BL 014 Chantal Folmer - Glitfaxa frá Skjalaritara

03 02 L RE 018 Anneke Meinema - Rösk vom Wiesenhof
04 02 L BL 012 Silvia Zeeman - Fló frá Skjalaritara
05 02 L GR 026 Eva Weeteling - Hofdís frá Hólum

06 03 R RE 030 Linda Henneman - Hróar frá Hólum
07 03 R BL 031 Mandy Hooijer - Frurða fan Frokherne

08 04 L RE 027 Lobke Kok - Byr fan Froskherne
09 04 L BL 007 Wendy van Sloten - Óskar frá Veiðimanni
10 04 L GR 023 Macliza Henderiks - Pretta

T7Y Tölt
01 01 L RE 005 Zoe Wille - Kraftur van de Waaldijk

T7 Tölt
01 01 R RE 014 Leonie Reeuwijk - Litfríð van het Houtwiel
02 01 R BL 017 Therra Peperkamp - Loki frá Stærri-Bæ

03 02 L RE 020 Danielle Mink - Áknir frá Kolageymsla
04 02 L BL 016 Nynke Horjus - Skella fra Branstöðum
05 02 L GR 002 Claudia Nijdam - Djarfur frá Rönmöön

T6 Tölt
01 01 L RE 029 Lotte van Zelst - Suðri frá Skjalaritara

02 02 R RE 012 Astrid Deen - Kraki frá Ilper Skák


T5 Tölt 
01 01 R RE 006 Hans van Dijk - Fitja-Hákon frá Oddhóli
02 01 R BL 025 Macliza Henderiks - Lára frá Langelille

03 02 L RE 021 Sophia Philipsen - Brynjar frá Hautarbre
04 02 L BL 018 Isabel Kooij - Valtýr frá Skjalaritara
05 02 L GR 004 Alissa de Winter - Mylla S. frá Veiðimanni

06 03 L RE 010 Eileen E.A.A Sowah - Baldur frá Votlendi
07 03 L BL 022 Renee Snoek-vlek - þota fra enni
08 03 L GR 001 Claudia Nijdam - Vinur frá Ási

T3 Tölt
01 01 L RE 009 Patricia Hes - Flóki frá Feti
02 01 L BL 003 Danielle Mink - Jóna frá Þókuheimum


V5Y Viergangen
01 01 R RE 023 Robin Snoek - Fjalar fra Skalafelli

02 02 L RE 008 Claudia Schermer - Vaskur frá Auðsstöðum
03 02 L BL 005 Zoe Wille - Kraftur van de Waaldijk


V5 Viergangen
01 01 R RE 012 Silvia Zeeman - Fló frá Skjalaritara
02 01 R BL 031 Mandy Hooijer - Frurða fan Frokherne
03 01 R GR 016 Therra Peperkamp - Loki frá Stærri-Bæ

04 02 L RE 019 Danielle Mink - Áknir frá Kolageymsla
05 02 L BL 002 Claudia Nijdam - Djarfur frá Rönmöön

06 03 L RE 007 Wendy van Sloten - Óskar frá Veiðimanni
07 03 L BL 028 Lotte van Zelst - Suðri frá Skjalaritara

08 04 L RE 013 Leonie Reeuwijk - Litfríð van het Houtwiel
09 04 L BL 023 Macliza Henderiks - Pretta
10 04 L GR 025 Linda Kager - Stássa frá Vidilandi

11 05 R RE 029 Judith Bruin - Lóðinn
12 05 R BL 030 Linda Henneman - Hróar frá Hólum
13 05 R GR 014 Chantal Folmer - Glitfaxa frá Skjalaritara

14 06 L RE 027 Lobke Kok - Byr fan Froskherne
15 06 L BL 018 Anneke Meinema - Rösk vom Wiesenhof
16 06 L GR 026 Eva Weeteling - Hofdís frá Hólum

V3 Viergangen
01 01 L RE 016 Nynke Horjus - Skella fra Branstöðum
02 01 L BL 006 Hans van Dijk - Fitja-Hákon frá Oddhóli

03 02 R RE 018 Isabel Kooij - Valtýr frá Skjalaritara
04 02 R BL 004 Alissa de Winter - Mylla S. frá Veiðimanni

05 03 L RE 025 Macliza Henderiks - Lára frá Langelille
06 03 L BL 022 Renee Snoek-vlek - þota fra enni

07 04 L RE 010 Eileen E.A.A Sowah - Baldur frá Votlendi
08 04 L BL 021 Sophia Philipsen - Brynjar frá Hautarbre
09 04 L GR 001 Claudia Nijdam - Vinur frá Ási


V2 Viergangen
01 01 L RE 009 Patricia Hes - Flóki frá Feti
02 01 L BL 012 Astrid Deen - Kraki frá Ilper Skák

03 02 R RE 003 Danielle Mink - Jóna frá Þókuheimum

Bierproef
01 023 Macliza Henderiks - Pretta
02 011 Astrid Deen - Kraki frá Ilper Skák
03 008 Claudia Schermer - Vaskur frá Auðsstöðum
04 018 Anneke Meinema - Rösk vom Wiesenhof
05 004 Alissa de Winter - Mylla S. frá Veiðimanni
06 015 Nynke Horjus - Skella fra Branstöðum
07 005 Zoe Wille - Kraftur van de Waaldijk
08 017 Isabel Kooij - Valtýr frá Skjalaritara
09 001 Claudia Nijdam - Vinur frá Ási
10 003 Danielle Mink - Jóna frá Þókuheimum
11 007 Wendy van Sloten - Óskar frá Veiðimanni
12 028 Lotte van Zelst - Suðri frá Skjalaritara
13 009 Patricia Hes - Flóki frá Feti

De prijzen van de tweede outdoor Middenbeemster worden mede mogelijk gemaakt door:

Westeind Ruitersport: www.westeindruitersport.nl

Fontaine uitgevers: www.fontaineuitgevers.nl

Uitgeverij Deltas www.deltas.nl

Uitgeverij Rozhanitsa: www.uitgeverijrozhanitsa.nl

New age- en cadeau-artikelen winkel Nieuwste Tijd: www.nieuwstetijd.nl

Voergoed Fourage www.voergoed.nl