Eerste Hestagaman open outdoor, Middenbeemster


Onze eerste open outdoor wedstrijd van 2013 wordt gehouden op de mooie locatie van LR & PC Beemster Ruiters in de Middenbeemster.

Inschrijven gaat via www.tolt.nl.

Omschrijving funproef:
De funproef van de eerste outdoor in de Beemster zal dit jaar een Tolt and Drive proef worden. Deze proef is gezien op de Mid European Championships 2012 in Duitsland, alleen werd hij daar verreden in een auto. Bij ons zal de auto vervangen worden door een skelter.
Je begint op de korte zijde te paard, dan rij je een halve lange zijde tölt om de geplaatste pionnen heen. Op de korte zijde aan de overkant "parkeer je je paard". Daar staan voldoende mensen om alles veilig te laten verlopen en die het paard van je aanpakken. Dan ga je op de skelter en rij je met een noodgang naar de uitgang.
Er zal straftijd worden gegeven als de tölt niet zuiver is en als je een pion mist of omgooit. Degene met de snelste tijd en de minste strafpunten wint de proef.

Definitief programma
Terrein open vanaf 08.30 uur

T8Y 10.00 uur
T8 10.10 uur
T7 10.30 uur
T6 10.40 uur
T5 10.50 uur
T4 11.10 uur
T3 11.15 uur

Pauze 11.30 uur – 12.30 uur

V5Y 12.30 uur
V5 12.50 uur
V3 13.30 uur
V2 14.30 uur
T&D 15.00 uur

Prijsuitreiking 16.30 uur



Startlijsten:

T8Y Tölt - Selectie
01 01 L RO 035 Vivianne Kempers - Mímir van de Meulenkamp
02 01 L BL 044 Vera van Praag Sigaar - Lokkadís frá De Kronkel

03 02 L RO 018 Amy Honingh - Sólrún-Sif van `t Ilperveld
04 02 L BL 023 Isabel Kooij - Bára van 't Ilperveld

05 03 L RO 019 Robin Snoek - Fjalar fra Skalafelli
06 03 L BL 011 Zoe Wille - Kraftur van de Waaldijk
07 03 L GE 046 Vera van Praag Sigaar - Tign fra Flekkudal

T8 Tölt - Selectie
01 01 L RO 037 Marja van Elleswijk - Stormur van Stal `t Schermereylandt
02 01 L BL 028 Silvia Zeeman - Fló frá Skjalaritara

03 02 L RO 021 Els Meihuizen - Vaka-Hnáta
04 02 L BL 017 Myra van Beek - thor van het schermereylandt
05 02 L GE 040 Maia Kramer - Brúsi frá Breiðablik

06 03 L RO 043 Eileen E.A.A Sowah - Baldur frá Votlendi
07 03 L BL 008 Eva Weeteling - Hofdís frá Hólum
08 03 L GE 034 Myrthe Stavrou - Brynja frá Girtflæðiland

09 04 R RO 045 Leyntje Melse - Rauðka frá Neðra-Vatnshorni
10 04 R BL 015 Anna van der Velden - Glitfaxa frá Skjalaritara
11 04 R GE 042 Wendy van Sloten - Óskar frá Veiðimanni

T7 Tölt - Selectie

01 01 R RO 025 Alys Schuiling - Andi fan Westernijtsjerk
02 01 R BL 007 Nynke Horjus - Skella fra Branstöðum
03 01 R GE 005 Ilse Bosma - Sylgja

04 02 L RO 048 Carla Ranzijn - Sylgja vom Lindenhof
05 02 L BL 031 Laura Martin - Fylkir frá Vefgrund

06 03 L RO 004 Macliza Henderiks - Lára frá Langelille
07 03 L BL 038 Elina Jahn - Gandi frá Lexkesveer

T6 Tölt - Selectie
01 01 L 026 Alexa Breurken - Hannibal frá Hinrikstöðum
02 02 L 013 Lotte van Zelst - Suðri frá Skjalaritara

T5 Tölt - Selectie
01 01 L RO 047 Marlies Rohmer - Snorp fra Fitjum
02 01 L BL 010 Renee Snoek-vlek - þota fra enni

03 02 R RO 033 Ingrid Ranzijn - Hylling frá Ásmundarstöðum
04 02 R BL 030 Ryanne Heikamp - Drífandi frá Ponjée
05 02 R GE 002 Claudia Nijdam - Vinur frá Ási

06 03 L RO 022 Isabel Kooij - Valtýr frá Skjalaritara
07 03 L BL 032 Sandra van Velsen - Brella frá Oddhóli

08 04 L RO 029 Merel Maas - Drangur frá Þúfu í Kjós
09 04 L BL 039 Valerie Swart - Nótt frá Hinrikstöðum
10 04 L GE 024 Renee Snoek-vlek - Skýla fra Kanastöðum

T4 Tölt - Selectie
01 R 036 Alissa de Winter - Mylla S. frá Veiðimanni

T3 Tölt - Selectie
01 01 R 027 Jolanda vh Einde - Týr fan `e Hynstepleats
02 02 L 003 Danielle Mink - Jóna frá Þókuheimum
03 02 L 001 Patricia Hes - Flóki frá Feti

V5Y Viergangen - Selectie
01 01 L RO 011 Zoe Wille - Kraftur van de Waaldijk
02 01 L BL 046 Vera van Praag Sigaar - Tign fra Flekkudal

03 02 R RO 019 Robin Snoek - Fjalar fra Skalafelli
04 02 R BL 023 Isabel Kooij - Bára van 't Ilperveld
05 02 R GE 041 Kelsey Bruijn de - Sálmur van de Meulenkamp

06 03 L RO 035 Vivianne Kempers - Mímir van de Meulenkamp
07 03 L BL 044 Vera van Praag Sigaar - Lokkadís frá De Kronkel

V5 Viergangen - Selectie
01 01 R RO 030 Ryanne Heikamp - Drífandi frá Ponjée
02 01 R BL 017 Myra van Beek - thor van het schermereylandt
03 01 R GE 031 Laura Martin - Fylkir frá Vefgrund

04 02 L RO 006 Jane Valkering - Vesti frá Skjalaritara
05 02 L BL 040 Maia Kramer - Brúsi frá Breiðablik
06 02 L GE 037 Marja van Elleswijk - Stormur van Stal `t Schermereylandt

07 03 L RO 013 Lotte van Zelst - Suðri frá Skjalaritara
08 03 L BL 021 Els Meihuizen - Vaka-Hnáta
09 03 L GE 009 Karina Snel - Stefnir frá Gædingi

10 04 L RO 012 Linda Kager - Skálkur vom Wiesenhof
11 04 L BL 004 Macliza Henderiks - Lára frá Langelille
12 04 L GE 034 Myrthe Stavrou - Brynja frá Girtflæðiland

13 05 R RO 005 Ilse Bosma - Sylgja
14 05 R BL 042 Wendy van Sloten - Óskar frá Veiðimanni
15 05 R GE 014 Chantal Folmer - Glitfaxa frá Skjalaritara

16 06 R RO 028 Silvia Zeeman - Fló frá Skjalaritara
17 06 R BL 016 Laila Hopman - Gasella frá Wyler
18 06 R GE 025 Alys Schuiling - Andi fan Westernijtsjerk

19 07 L RO 008 Eva Weeteling - Hofdís frá Hólum
20 07 L BL 038 Elina Jahn - Gandi frá Lexkesveer
21 07 L GE 020 Gerda Valkering - Pretta B. Kandia

V3 Viergangen - Selectie
01 01 L RO 047 Marlies Rohmer - Snorp fra Fitjum
02 01 L BL 033 Ingrid Ranzijn - Hylling frá Ásmundarstöðum
03 01 L GE 010 Renee Snoek-vlek - þota fra enni

04 02 R RO 048 Carla Ranzijn - Sylgja vom Lindenhof
05 02 R BL 007 Nynke Horjus - Skella fra Branstöðum

06 03 R RO 036 Alissa de Winter - Mylla S. frá Veiðimanni
07 03 R BL 029 Merel Maas - Drangur frá Þúfu í Kjós

08 04 R RO 002 Claudia Nijdam - Vinur frá Ási
09 04 R BL 022 Isabel Kooij - Valtýr frá Skjalaritara
10 04 R GE 024 Renee Snoek-vlek - Skýla fra Kanastöðum

11 05 L RO 039 Valerie Swart - Nótt frá Hinrikstöðum
12 05 L BL 043 Eileen E.A.A Sowah - Baldur frá Votlendi
13 05 L GE 026 Alexa Breurken - Hannibal frá Hinrikstöðum

V2 Viergangen - Selectie
01 01 L 027 Jolanda vh Einde - Týr fan `e Hynstepleats
02 02 R 001 Patricia Hes - Flóki frá Feti
03 02 R 003 Danielle Mink - Jóna frá Þókuheimum

Tölt&Drive
01 L 046 Vera van Praag Sigaar - Tign fra Flekkudal
02 L 037 Marja van Elleswijk - Stormur van Stal `t Schermereylandt
03 L 002 Claudia Nijdam - Vinur frá Ási
04 L 001 Patricia Hes - Flóki frá Feti
05 L 044 Vera van Praag Sigaar - Lokkadís frá De Kronkel
06 L 036 Alissa de Winter - Mylla S. frá Veiðimanni
07 L 018 Amy Honingh - Sólrún-Sif van `t Ilperveld
08 L 013 Lotte van Zelst - Suðri frá Skjalaritara
09 L 026 Alexa Breurken - Hannibal frá Hinrikstöðum
10 L 007 Nynke Horjus - Skella fra Branstöðum
11 L 011 Zoe Wille - Kraftur van de Waaldijk
12 L 035 Vivianne Kempers - Mímir van de Meulenkamp
13 L 033 Ingrid Ranzijn - Hylling frá Ásmundarstöðum

Let op: bij of omschrijvingen zijn de kosten 10 euro per proef.