Wedstrijd, zondag 6 mei 2018, manege Beukers


De inschrijving is geopend!

Inschrijven kan via de website van het NSIJP. Voor Hestagaman leden is er een kortingscode: Mei
Deze code vul je in bij je inschrijving.

Het voorlopige programma:

T8 10:00
T7 10:30
T6 10:50
T5 11:00
T3 11:10

Pauze van 11:30 tot 12:30

V5 12:30
V3 13:20
V2 13:40

Break ivm bakombouw +/- 20 min.

F3 14:15
F2 14:30

Bierproef
15:00

Prijsuitreiking omstreeks 16:00


De voorlopige startlijsten:
T8:

Laura van Diemen June Töfradís frá Dieösters
Sanne van Balen Sindri frá Skoti
Zoe Wille Lest frá Liberté

Mirjam Bitter Suðri frá Skjalaritara
Melse Myrkur van de Zuudkaamp
Melissa Hendrikse Mímir van de Meulenkamp

Femke van Hamersveld Rúnar frá Liberté
Pien Goosens Hviða frá Lækjamóti

Afra Meereboer Hekla frá Bakkakoti

Chantal Delis Hera frá Haletra
Sofie Leijen Sunna van de Kouter


T7:
Susanna Sonderen Hrymur frá Vorsabæ II
Jasja van Veen Askja van Giersbergen
Myra Van beek Sunna Litla-Eyja van ´t Schermereylandt

Dieke Brouwer Viti frá Oddhóli
Linda Henneman Kraftur frá Wetsinghe
Henni Smit Reynir van de Grolhorst

Karin de Jager Rán frá Ægir

Carla Ranzijn Hylling frá Ásmundarstöðum
Anouk van Luyk Sóla frá Strandhólum

T6:
Danielle Mink Díva frá Grænavegi

T5:
Bernadette Bijman Kroon Grásteinn frá Efri-Kvíhólma

T3:
Merel Maas Ýra van ´t Schermereylandt

Patricia Kriek-Hes Flóki frá Feti
Ilona van der vloed Koldís fra Arnakke

V5:
Paula van Diemen Litla brunlukka fra dieoster's
Zoe Wille Lest frá Liberté
Dieke Brouwer Viti frá Oddhóli

Mirjam Bitter Suðri frá Skjalaritara
Myra Van beek Sunna Litla-Eyja van ´t Schermereylandt
Pien Goosens Hviða frá Lækjamóti

Susanna Sonderen Hrymur frá Vorsabæ II
Afra Meereboer Hekla frá Bakkakoti

Femke van Hamersveld Rúnar frá Liberté
Melissa Hendrikse Mímir van de Meulenkamp
Chantal Delis Hera frá Haletra

Laura van Diemen June Töfradís frá Dieösters
Sanne van Balen Sindri frá Skoti

Karin de Jager Rán frá Ægir
Carla Ranzijn Hylling frá Ásmundarstöðum

Anouk van Luyk Sóla frá Strandhólum
Sofie Leijen Sunna van de Kouter

V3:
Bernadette Bijman Kroon Grásteinn frá Efri-Kvíhólma
Danielle Mink Díva frá Grænavegi

V2:
Merel Maas Ýra van ´t Schermereylandt

F3:
Patricia Kriek-Hes Flóki frá Feti
Ilona van der vloed Koldís fra Arnakke

F2:
Henni Smit Reynir van de Grolhorst

Bierproef:
Laura van Diemen June Töfradís frá Dieösters red
Patricia Kriek-Hes Flóki frá Feti red
Henni Smit Reynir van de Grolhorst red
Melissa Hendrikse Mímir van de Meulenkamp red
Zoe Wille Lest frá Liberté red
Mirjam Bitter Suðri frá Skjalaritara red
Chantal Delis Hera frá Haletra red
Bernadette Bijman Kroon Grásteinn frá Efri-Kvíhólma red
Danielle Mink Díva frá Grænavegi