Tweede Hestagaman open outdoor Middenbeemster


Het voorlopige programma voor zaterdag 6 september.

10:00 T8
10:20 T8Y
10:35 T7
10:50 T7Y
11:00 T6
11:10 T5
11:20 T3

Pauze
In de pauze wordt er in de kantine een film vertoond over de TÖLT IN HARMONY proef.
Deze film is gemaakt door onze eigen leden en van commentaar voorzien.
Kom kijken!

13:00 V5
13:45 V5Y
14:00 V3
14:20 V2
15:00 Springen
Prijsuitreiking is aansluitend

De voorlopige startlijsten:

T8 Tölt:

0101RRO007Nienke Molendijk - Sigur frá Foxan 

0201RGE017Lobke Kok - Frurða fan Frokherne 

 

0302LBL013Britt Nelis - Vaskur frá Auðsstöðum 

0402LR1020Shelly Rauwens - Pretta 

 

0502LG1010Ingrid Nijman - Spjót frá Fitjum 

0602LB1021Judith Bruin - Lóðinn 

T8Y Tölt
0101LRO028Bowie Hagen - Snæfinnur frá Röðli 
0201LGE027Malou Zeelen - Kaldi frá Skýjafari

0301LBL023Isabel Kooij - Bára van 't Ilperveld
0401LR1008Claudia Schermer - Strokkur frá Lálendi

T7 Tölt
0101LRO005Leonie Reeuwijk - Helmingur frá Sléttubóli
0201LGE004Marja van Elleswijk - Stormur van Stal `t Schermereylandt
0301LBL015Lobke Kok - Byr fan Froskherne

0402RRO012Els Meihuizen - Vaka-Hnáta
0502RGE009Monique Miedema - Bryndís frá Kolageymsla
0602RBL018Patricia Hes - Ástríða frá Þægilegum Hestum

T7Y Tölt
0101LRO016Bowie Hagen - Geisli frá Hólabaki
0201LGE011Zoe Wille - Kraftur van de Waaldijk

T6 Tölt
0101RRO026Linda Henneman - Myllu-Ketill frá Daoli
0501RGE024Macliza Henderiks - Lára frá Langelille

0602LRO006Wendy van Sloten - Óskar frá Veiðimanni

T5 Tölt
0101LRO022Isabel Kooij - Valtýr frá Skjalaritara

0202RRO001Claudia Nijdam - Djarfur frá Rönmöön
0302RGE003Kim Arndts - Stormur frá Lexkesveer

T3 Tölt
0101LRO002Alissa de Winter - Mylla S. frá Veiðimanni

0202RRO019Patricia Hes - Flóki frá Feti

V5 Viergangen
0101LRO009Monique Miedema - Bryndís frá Kolageymsla
0301LGE015Lobke Kok - Byr fan Froskherne

0401LRO021Judith Bruin - Lóðinn
0501LGE005Leonie Reeuwijk - Helmingur frá Sléttubóli
0601LBL003kim Arndts - Stormur frá Lexkesveer

0702RRO007Nienke Molendijk - Sigur frá Foxan
0802RGE025Janny Zwikker - Íma van de Westzaner-overtoom

0902RRO020Shelly Rauwens - Pretta
1002RGE006Wendy van Sloten - Óskar frá Veiðimanni
1102RBL012Els Meihuizen - Vaka-Hnáta

1203RR1018Patricia Hes - Ástríða frá Þægilegum Hestum
1303RG1017Lobke Kok - Frurða fan Frokherne

1404LR1004Marja van Elleswijk - Stormur van Stal `t Schermereylandt
1504LG1013Britt Nelis - Vaskur frá Auðsstöðum

V5Y Viergangen
0101LRO027Malou Zeelen - Kaldi frá Skýjafari
0201LGE023Isabel Kooij - Bára van 't Ilperveld
0301LBL016Bowie Hagen - Geisli frá Hólabaki

0401LR1011Zoe Wille - Kraftur van de Waaldijk
0501LG1008Claudia Schermer - Strokkur frá Lálendi

V3 Viergangen
0101RRO026Linda Henneman - Myllu-Ketill frá Daoli
0201RGE001Claudia Nijdam - Djarfur frá Rönmöön

0301RBL022Isabel Kooij - Valtýr frá Skjalaritara
0401RR1024Macliza Henderiks - Lára frá Langelille

V2 Viergangen
0101RRO002Alissa de Winter - Mylla S. frá Veiðimanni
0601RGE019Patricia Hes - Flóki frá Feti

SP Springen
01 002Alissa Winter de - Mylla S. frá Veiðimanni
02 028Bowie Hagen - Snæfinnur frá Röðli
03 027Malou Zeelen - Kaldi frá Skýjafari
04 024Macliza Henderiks - Lára frá Langelille
05 017Lobke Kok - Frurða fan Frokherne
06 011Zoe Wille - Kraftur van de Waaldijk
07 008Claudia Schermer - Strokkur frá Lálendi
08 007Nienke Molendijk - Sigur frá Foxan
09 006Wendy van Sloten - Óskar frá Veiðimanni
10 004Marja van Elleswijk - Stormur van Stal `t Schermereylandt
11 003kim Arndts - Stormur frá Lexkesveer
12 001Claudia Nijdam - Djarfur frá Rönmöön