Eerste Hestagaman open outdoor Middenbeemster



Voorlopig programma:

 

10:00 T8 

10:50 T7 

11:25 T6 

Pauze 

12:45 V5 

14:30 V3 

15:15 ringsteken 

 

De jeugdruiters starten tussen de volwassenruiters.

T8 Tölt

 

VOL GRP L/R KL NR DEELNEMER

 

 

01 01 L RO 031 Leyntje Melse - Stygga-Rós B. van de Lappenvoorde

03 01 L GE 027 Karina Snel - Stefnir frá Gædingi

04 01 L BL 045 Tim Zijp - baronessa von der fuchsfarm

 

05 01 L RO 028 Ingrid Bruyn de - Sálmur van de Meulenkamp

06 01 L GE 032 Els Meihuizen - Vaka-Hnáta

 

07 02 R RO 035 Nynke Hibma - Skundi frá Skogen

08 02 R GE 026 Janny Zwikker - Íma van de Westzaner-overtoom

16 04 R RO 036 Renske Hibma - Jóna frá Friðarstöðum

 

09 02 R BL 010 Ilse Bosma - Sylgja

10 02 R RO 001 Myra van Beek - thor van het schermereylandt

17 04 R GE 038 kim Arndts - Stormur frá Lexkesveer

 

11 03 L RO 011 Laura Jonk - raudka fra nedra-vatnshorni

12 03 L GE 014 Ingrid Nijman - Spjót frá Fitjum

13 03 L BL 039 Myrthe Stavrou - Brynja frá Girtflæðiland

 

14 03 L RO 008 Patricia Hes - Ástríða frá Þægilegum Hestum

15 03 L GE 013 Leyntje Melse - Torfi van Stal `t Schermereylandt

 

19 05 L RO 022 Tamara van Diemen - June Tofradis fra Dieoster's

20 05 L GE 044 Tim Zijp - Silfra-Lóa

01 01 L BL 043 Aileen Mentink - Logi frá Bæ

 

02 01 R GE 037 Zoe Wille - Mímir van de Meulenkamp

03 01 R BL 025 Imke Neelen - Gola frá Skjalaritara

 

 

 

T7 Tölt

 

VOL GRP L/R KL NR DEELNEMER

 

 

01 01 R RO 016 Liza Barkhuysen - Fríður frá Soltiden

03 01 R GE 015 Lobke Kok - Frurða fan Frokherne

04 01 R BL 019 Josina Steenbeek-de Vries - Keilir frá Lithimnu

 

01 01 R RO 009 Zoe Wille - Kraftur van de Waaldijk

05 01 R GE 003 Claudia Nijdam - Djarfur frá Rönmöön

07 02 R BL 029 Nynke Horjus - Vorsól frá Hróarsholti 2

 

08 03 L RO 006 Wendy van Sloten - Óskar frá Veiðimanni

09 03 L GE 007 Marja van Elleswijk - Stormur van Stal `t Schermereylandt

10 03 L BL 005 Lobke Kok - Byr fan Froskherne

 

11 03 L R1 020 Chantal Folmer - Glitfaxa frá Skjalaritara

12 03 L G1 018 Martje Fentener van Vlissingen - Þór frá Fölskvi

 

 

T6 Tölt - Selectie

 

VOL GRP L/R KL NR DEELNEMER

 

 

01 01 L RO 024 Leonie Ringers - Gáta frá Fitjum

02 01 L GE 041 Macliza Henderiks - Lára frá Langelille

 

 

T5 Tölt 

 

VOL GRP L/R KL NR DEELNEMER

 

 

01 01 R RO 004 Claudia Nijdam - Vinur Fra Ási

 

02 01 L RO 023 Hagar van Bergen - Markús frá Strandhólum

03 02 L GE 021 Valerie Swart - Nótt frá Hinrikstöðum

04 02 L BL 030 Nynke Horjus - Punktur frá Vogum

 

 

T4 Tölt

 

VOL GRP L/R KL NR DEELNEMER

 

 

01 01 L RO 017 Lotte Aagaard - Síða van `t Slingerbos

 
 

V5 Viergangen 


VOL GRP L/R KL NR DEELNEMER

01 01 R RO 003 Claudia Nijdam - Djarfur frá Rönmöön
-220 01 R GE 030 Nynke Horjus - Punktur frá Vogum
-211 03 R BL 006 Wendy van Sloten - Óskar frá Veiðimanni

-219 01 R RO 015 Lobke Kok - Frurða fan Frokherne
-218 01 R GE 019 Josina Steenbeek-de Vries - Keilir frá Lithimnu
-217 01 R BL 026 Janny Zwikker - Íma van de Westzaner-overtoom

03 01 L GE 009 Zoe Wille - Kraftur van de Waaldijk
-216 02 L RO 012 Bernadette Bijman-Kroon - Runni fra Staerri-Bae
-215 02 L BL 007 Marja van Elleswijk - Stormur van Stal `t Schermereylandt

-203 04 L RO 032 Els Meihuizen - Vaka-Hnáta
-213 02 L GE 022 Tamara van Diemen - June Tofradis fra Dieoster's
-212 02 L BL 038 kim Arndts - Stormur frá Lexkesveer

-209 03 R RO 028 Ingrid Bruyn de - Sálmur van de Meulenkamp
-208 03 R GE 018 Martje Fentener van Vlissingen - Þór frá Fölskvi
-207 03 R BL 036 Renske Hibma - Jóna frá Friðarstöðum

-206 04 L RO 039 Myrthe Stavrou - Brynja frá Girtflæðiland
-205 04 L GE 016 Liza Barkhuysen - Fríður frá Soltiden
-204 04 L BL 008 Patricia Hes - Ástríða frá Þægilegum Hestum

-202 04 L GE 027 Karina Snel - Stefnir frá Gædingi
01 01 L RO 043 Aileen Mentink - Logi frá Bæ
214 02 L BL 035 Nynke Hibma - Skundi frá Skogen

-201 05 R RO 017 Lotte Aagaard - Síða van `t Slingerbos
-200 05 R GE 001 Myra van Beek - thor van het schermereylandt

-210 03 R GE 010 Ilse Bosma - Sylgja
05 01 R BL 002 Jolijn Grippeling - Freyr

-199 06 L RO 023 Hagar van Bergen - Markús frá Strandhólum
-198 06 L GE 020 Chantal Folmer - Glitfaxa frá Skjalaritara
-197 06 L BL 005 Lobke Kok - Byr fan Froskherne

-196 06 L RO 029 Nynke Horjus - Vorsól frá Hróarsholti 2
-195 06 L GE 041 Macliza Henderiks - Lára frá Langelille

07 01 L RO 025 Imke Neelen - Gola frá Skjalaritara
09 01 L GE 037 Zoe Wille - Mímir van de Meulenkamp


V3 Viergangen 

VOL GRP L/R KL NR DEELNEMER
01 01 R RO 024 Leonie Ringers - Gáta frá Fitjum
02 01 R GE 004 Claudia Nijdam - Vinur Fra Ási

03 02 L BL 021 Valerie Swart - Nótt frá Hinrikstöðum